0 0

AiM MXP Strada Street icon

Produktové číslo: XA5MXPSTRI010

6" barevný displej s výbornou vizualizací

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

MXP Strada

The 6" colour TFT dash for road use

MXP Strada je 6" barevný displej s výbornou vizualizací, který lze konfigurovat pro zobrazení časů kol a všech informací pocházejících z řídicí jednotky motoru, analogových / digitálních vstupů, předdefinovaných matematických kanálů a volitelně z modulu GPS08.

Klikněte na ikony a dozvíte se více:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

MXP Strada je k dispozici ve dvou verzích:

Volně konfigurovatelné obrazovky

Můžete definovat všechny vlastní obrazovky, které si přejete, a vybrat si mezi širokou knihovnou stylů obrazovek, která definuje data, která mají být zobrazena, jejich koncové měřítko a jednotky měření. Přepínání mezi stránkami lze spravovat stisknutím jednoho nebo dvou tlačítek.

Vysoce kontrastní displej

Automatická intenzita podle okolního osvětlení.

Nastavitelné alarmy a LED ikony

Dva digitální výstupy

MXP má dva digitální výstupy. Dva digitální výstupy (Dout) jsou typu LOW SIDE (přepnutí na zem): mohou být konfigurovány tak, aby byly zapnuty / vypnuty v závislosti na hodnotách analogových nebo digitálních vstupů. Umožňují automatické ovládání externích systémů, tj. Zapnutí / vypnutí dodatečných světel, aktivace / deaktivace chladicího ventilátoru nebo cirkulačních čerpadel apod., když nastane určitá událost.


Více informací

Kamerové vstupy, také pro couvací kameru

K dispozici jsou dva analogové vstupy kamery, které umožňují přepnout displej jako couvací kameru, pomocí tlačítka nebo správy událostí.

Integrované diody řazení

Vyberte si z řady vícebarevných vzorků diod RGB, které lze podle potřeby přizpůsobit, a to i pro každý jedinečný převodový stupeň, pokud je to potřeba.

Příklad připojení:

Jedná se pouze o některé položky, které lze přidat do našeho MXP Strada pro zvýšení výkonu a získaných dat:

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.