0 0

MXS Strada

Produktové číslo: X21MXSSTRCAN0

5" vysocekontrastní displej zobrazující časy na kolo, data z ECU, analogových/digitálních kanálů, předem definovaných matematických kanálů a GPS modulu. Nová generace celosvětově oblíbeného přístroje MXL Strada.

Skladem. Produkt je v nabídce ve více variantách, doporučujeme před objednáním konzultovat.

5" displej zobrazující časy na kolo, data z ECU, analogových/digitálních kanálů, předem definovaných matematických kanálů a GPS modulu. Nová generace celosvětově oblíbeného přístroje MXL Strada. MXS Strada neumí zaznamenávat data do paměti (rozdíl oproti MXS)

Vysocekontrastní TFT displej

Nová technologie displejů přinášející vysoce kvalitní obraz, vysoký kontrast a nižší spotřebu energie. Světelný senzor vždy zaručí optimální úroveň jasu.

MXS Strada je dostupný také ve verzi "Street Icons" s ikonami

Konfigurovatelné obrazovky

MXS Strada zobrazí otáčky motoru (RPM), rychlost, teploty, tlaky, časy na kolo, údaje z analogových/digitální kanálů apod. Nastavte si MXL Strada přesně podle Vašich představ- vyberte si ze široké nabídky stylů obrazovek a nechte zobrazovat potřebná data. Konfigurace se provádí pomocí RaceStudio3.

LED ukazatelé řazení a alarmy

Nastavte si deset RGB LED diod přesně na Váš motor určením otáček a barvy jednotlivých diod. MXS Strada umožňuje také nastavení pro každý rychlostní stupeň zvlášť, což se uplatní hlavně při pevných startech do závodu.

Stejně tak libovolně lze nastavit alarmy: alarmové události ze všech dat z ECU, analogových/digitálních kanálů atd. (např. vysoká teplota,..), chování alarmu (rychlost blikání, zobrazení zprávy,..), podmínky pro skončení alarmu (pouze při výskytu alarmové události, po vypnutí motoru,..). MXS Strada umožňuje velmi široké uživatelské nastavení.

RaceStudio3

RaceStudio3 slouží k nastavení také MXS Strada.

Použití CAN vstupu:

GPS08 Module

Data Hub
možnost rozšíření až na čtyři CAN vstupy

Channel Expansion
umožňuje přidat až čtyři 0-5V analogové kanály

TC Hub
zapojení až čtyř termočlánků

LC-One Lambda Controller

SmartyCam HD
on-board videa s online zobrazením dat

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.