0 0

Dodací a platební podmínky

Cena zboží a platební podmínky:

Ceny uváděné na stránkách AIM CZ jsou uvedeny včetně DPH a pokud není písemně sjednána cena jiná, představuje platnou kupní cenu zboží v daný den. Cena zboží nezahrnuje případné náklady spojené s dopravou zboží kupujícímu (pokud není smluvně dohodnuto jinak). Kupující má na výběr následující možností plateb:
1) platba dobírkou při doručení zboží (pošta, kurýr, autodoprava)
2) platba předem bankovním převodem

Dodací podmínky

Termín dodání jednotlivého zboží je závislý na druhu zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 1-5 pracovní dnů. V případě méně běžného nebo nedostupného zboží, může dojít k prodloužení dodací lhůty. V případě, že objednané zboží není na trhu dostupné a nelze je dodat v termínu, je prodávající povinen oznámit tuto skutečnost kupujícímu. Při dodávce speciálního zboží na zakázku, je termín dodání dle dohody. Kupující má následující možnosti odběru zboží:
1) osobní odběr v místě sídla firmy po zaplacení zboží bankovním převodem
2) zaslání přepravní službou PPL. Cena poštovného, přepravy nebo kurýrem se řídí dle aktuálního ceníku přepravce v den objednávky (pokud není smluvně uvedeno jinak).

V případě zaslání objednávky přepravní službou PPL na území ČR, s hodnotou zboží do 5.000 Kč, Vám bude účtováno dopravné a balné cca 150 Kč / standardní balík. V případě zaslání objednávky přepravní službou PPL na území SR, Kč bude účtováno dopravné a balné dle platných cen přepravní služby PPL na území SK.

Při objednávce zboží nad 5.000 Kč je dopravné a balné po území ČR zdarma. Doprava zdarma se nevztahuje na zboží větších rozměrů. Výše dopravného u těchto položek bude vyúčtováno dle tarifu dopravce.

AIM CZ neodpovídá za zpoždění v dodávce, které nebylo v jeho moci. V případě osobního odběru je zákazník povinen odebrat zboží do 10-ti dnů ode dne potvrzení objednávky, jinak má prodávající právo od smlouvy ustoupit. Při dodání zboží na dobírku je zákazník povinen překontrolovat ihned stav zásilky (např. poškození krabic, atd.), v přítomnosti zástupce zasílatelské služby a případně odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Nepřevezme-li však kupující řádně plněnou dodávku zboží, je prodávající oprávněn tuto dodávku uskladnit a to na účet kupujícího, o čemž jej uvědomí.