0 0

AiM Solo 2 DL

Produktové číslo: X47SOLO2DL01E0

Žhavá novinka - GPS laptimer Solo 2 DL. Nástupce celosvětově oblíbené řady Solo, avšak s ještě lepším grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED.

Na objednání. Produkt je v nabídce ve více variantách, doporučujeme před objednáním konzultovat.

Solo 2 DL

Nový GPS laptimer pro motosport

GPS Laptimer pro motorsport

Nástupce celosvětově oblíbené řady Solo, avšak s ještě lepším grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED. Novinkou je také možnost Wi-Fi spojení s PC nebo s iPhone, či nové možnosti vyvolání dat přímo v přístroji. Nové Solo 2 získává data nejen z GPS, ale také ze systému Glonass: to znamená ještě větší přesnost a velmi rychlé načtení pozice a připravenost na měření.

Solo 2 DL

Sedm různých podsvícení nového Solo 2 DL

Podsvícení Solo 2 DL

Databáze okruhů

Solo 2 se může spolehnout na podporu v podobě databáze okruhů čítající přes 2000 okruhů po celém světě. Jakmile zapnete Solo 2, automaticky začne vyhledávat svojí pozici a přiřadí jí aktuálnímu okruhu s určenou startovní/cílovou čarou. Tzn., že stačí pouze zapnout přístroj a vyjet na závodní dráhu a o vše ostatní se postará Solo 2.

Databáze okruhů

V případě, že se nacházíte na okruhu, který ještě není v databázi, přepne Solo 2 automaticky do režimu samovytvoření tratě: při opětovném projetí stejnou pozicí dojde k vytvoření cílové čáry a Solo 2 začne počítat časy na kolo k tomuto kolu.

RaceStudio3 (zdarma dostupný na stránkách výrobce) samozřejmě nabízí další modifikaci okruhů (např. posun cílové čáry).

Konfigurovatelné LED alarmy

Vyzkoušejte například aktivaci postranních RGB LED diod při rychlém aktuálním kole (nastavení Predictive time - průběžný předpovědní čas).

Samozřejmě lze opět nastavit postranní LED diody jako alarmy.

Závodní módy Solo 2

Vyberte si mezi dvěma závodními módy:

  • okruhový (klasický) režim
  • jízdní zkoušky (např. 0-100 km/h)

V obou zvolených módech Solo 2
zobrazuje řadu aktuálních informací
(záleží na uživatelském nastavení).

Ihned po skončení testu lze všechna data jednoduše zobrazit na displeji.

Vyvolání dat na displeji

Po skončení každého jízdního testu si můžete zobrazit všechny důležité informace přímo na displeji Solo 2.

Wi-fi komunikace s PC

Jednoduché, rychlé spojení bez kabelů - nejlepší a nejrychlejší způsob konfigurace Solo 2, stejně tak jako stahování dat.

Spojení s iPhone

Využijte Váš iPhone pro rychlé vyhodnocení dat, správu databáze okruhů nebo dokonce pro zobrazení online dat týkajících se například motoru Vašeho vozidla (v případě Solo DL).

Solo 2 DL,
Solo s ECU připojením

Solo 2 DL umožňuje připojení k více než 1000 ECU protokolů z databáze. Případně si můžete vytvořit vlastní protokol.

Verze RPM umožňuje načítání otáček buď ze signálů s obdélníkovými vlnami (signál 8-50 V), nebo z impulsních signálů (150-450 V spouštěcí cívka - primární okruh).

Připojení HD SmartyCam

Dokonalé spojení: získáte veškerá data z jednotky ECU, spojte je s informacemi GPS a přenášejte všechno do SmartyCam HD, které je ukáže v grafickém zobrazení ve videu.

Rozměry Solo 2 DL

Rozměry Solo 2 DL

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.