0 0

SMARTYCAM 3 DUAL

Produktové číslo:

Dokonalá kamera pro motoristický sport od AIM se dvěma objektivy

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 
POKUD JE JEDEN SKVĚLÝ, DUÁLNÍ JE LEPŠÍ
SmartyCam 3 Dual je vlajkovou lodí řady SmartyCam 3, která je navržena pro každého závodníka, který chce z jakéhokoli výkonnostního videa na trati vytěžit maximum. Duální Full HD kamerový systém, Video výstup, CAN připojení, USB-C připojení, Ethernet port jsou jen některé z funkcí SmartyCam 3 Dual: nejvýkonnější z naší řady.
FULL HD 60 FPS | GLOBAL SHUTTER CMOS SENZOR | INTERNÍ DATALOGGER
VIDEO VÝSTUP | CAN PŘIPOJENÍ | DVA OBJEKTIVY
 
 
    HLAVNÍ FUNKCE  
 
 
KONFIGUROVATELNÉ PŘEKRYVNÉ VRSTVY
 
Nová kamera SmartyCam 3 Dual byla navržena pro motorsport s jediným účelem:
POSKYTUJE SKVĚLÁ VIDEA VČETNĚ VŠECH POTŘEBNÝCH INFORMACÍ
Kamera SmartyCam 3 Dual překrývá všechna data z GPS i AiM loggerů připojených k vaší ECU
.
 
RS3 S ANALÝZOU 3, VŠEMOCNÝ SOFTWARE ZA PRODUKTY AIM
 
KONFIGURACE SC3
Se softwarem Race Studio 3 můžete konfigurovat své (překryvy) obrazy prakticky nekonečně různými způsoby: přidejte své logo a mapu tratě a vyberte si grafické objekty ze seznamu předem určených sad se stejným rozvržením nebo dokonce jednotlivé objekty z různých sad; přidejte druhé video kamery v režimu Obraz v obraze. Tímto způsobem budou vaše videa skutečně "vaše".
 
VIDEOANALÝZA S ANALYSIS 3
Video z celé relace, jakmile je staženo do vašeho PC, lze nyní rozdělit – jednoduchým kliknutím – na jednotlivá videa každého kola: takže můžete současně sledovat dvě z nich a kontrolovat, kde jste byli rychlejší nebo pomalejší. Stejnou operaci lze provést s videem SmartyCam 3 Dual zaznamenaným na stejné trati: budete moci porovnat své nejlepší kolo s osobními rekordy svých přátel!
 
Příklady zapojení

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.