0 0

AiM MXP

Produktové číslo: XA6MXPA13G1

MXP nabízí o 50% větší plochu zobrazení než displej 5 '' MXS v podobném rozměru.

Na objednání. Produkt je v nabídce ve více variantách, doporučujeme před objednáním konzultovat.

MXP

The 6" colour TFT dash logger

MXP nabízí o 50% větší plochu zobrazení než displej 5 '' MXS v podobném rozměru.
Dashboard logger má integrované posunovací pole, konfigurovatelné vícebarevné alarmy, konfiguraci více stránek s přetažením, připojení Wi-Fi a USB, GPS modul, inerční platformu, analogové a digitální vstupy, digitální výstupy, konektory Motorsport, 4 GB vnitřní paměti, 1 000 Hz na kanál a vzorkování a podpora pro připojení přes 1 000 ECU.

Široká škála zdrojů dat

Data z MXP vzorků pocházejících z vaší ECU, modulu GPS, 9 osové inerční platformy (akcelerometr, gyro a magnetometr), 8 plně konfigurovatelných analogových vstupů, 6 digitálních vstupů, předdefinovaných matematických kanálů a druhého CAN. Získané výkony a získané údaje mohou být také zvýšeny přidáním až osmi rozšiřujících modulů.

Klikněte na ikony a dozvíte se více:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MXP je také k dispozici ve verzi STRADA, což je verze pro silniční provoz s podobnými charakteristikami, ale bez funkce záznam

Volně konfigurovatelné obrazovky

Můžete definovat všechny vlastní obrazovky, které si přejete, a vybrat si mezi širokou knihovnou stylů obrazovek, která definuje data, která mají být zobrazena, jejich koncové měřítko a jednotky měření. Přepínání mezi stránkami lze spravovat stisknutím jednoho nebo dvou tlačítek.

Vysoce kontrastní displej

Automatická intenzita podle okolního osvětlení.

Nastavitelné alarmy a LED ikony

Dva digitální výstupy

MXP má dva digitální výstupy. Dva digitální výstupy (Dout) jsou typu LOW SIDE (přepnutí na zem): mohou být konfigurovány tak, aby byly zapnuty / vypnuty v závislosti na hodnotách analogových nebo digitálních vstupů. Umožňují automatické ovládání externích systémů, tj. Zapnutí / vypnutí dodatečných světel, aktivace / deaktivace chladicího ventilátoru nebo cirkulačních čerpadel apod., když nastane určitá událost.


Více informací

Kamerové vstupy, také pro couvací kameru

K dispozici jsou dva analogové vstupy kamery, které umožňují přepnout displej jako couvací kameru, pomocí tlačítka nebo správy událostí.

Integrované diody řazení

Vyberte si z řady vícebarevných vzorků diod RGB, které lze podle potřeby přizpůsobit, a to i pro každý jedinečný převodový stupeň, pokud je to potřeba.

Příklad připojení:

Jedná se pouze o některé položky, které lze přidat do našeho MXP pro zvýšení výkonu a získaných dat:

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.