0 0

SmartyCam GP HD Rev. 2.2 - JIŽ SE NEPRODÁVÁ

Produktové číslo:

Kamera s odděleným objektivem, vyvinutá speciálně pro motorsport.

JIŽ SE NEPRODÁVÁ, BUDE NAHRAZENO NOVÝMI PRODUKTY

SmartyCam GP HD
Rev.2.2

kamera s odděleným objektivem, vyvinutá speciálně pro motorsport

Navržená s jediným účelem - poskytování skvělých videí, které obsahují všechny technické informace, které vám pomohou zlepšit svůj výkon, SmartyCam GP HD je perfektní kamera pro váš závodní vůz, formuli, vaši závodní motorku, člun, letadlo nebo cokoliv, co budete řídit.

Všestranný systém, který lze snadno instalovat na jakýkoli druh vozidla. SmartyCam GP HD 2.2. je robustní, spolehlivý a je navržen tak, aby vydržel extrémní pracovní podmínky typické pro motorsporty.

SmartyCam GP HD Rev. 2.2 konkurenční výhody

Data v reálném čase zobrazená ve videích

SmartyCam GP HD zobrazuje všechna potřebná data z různých zdrojů. Z GPS: mapa trati a umístění vozidla, stejně jako rychlost a čas. Přístroj SmartyCam GP HD, který je připojen přímo k vaší jednotce ECU, shromažďuje otáčky, škrticí klapku, zařazený převodový stupeň, zrychlení, teploty, tlaky a použití dalších snímačů - jejich hodnoty. Všechny tyto informace budou překryty na videích v každém bodě stopy. Zde je jen jeden z mnoha dostupných příkladů:

 

Race Studio 3,
váš software pro konfiguraci a analýzu videa

SmartyCam GP HD používá Race Studio 3, výkonný software, který umožňuje konfigurovat všechny detaily vašich videí a získat z nich spoustu zábavy a informací.

Konfigurace

Můžete nakonfigurovat svá zobrazení v téměř nekonečném množství režimů: přidat své logo a mapu tras a vybrat své grafické objekty ze seznamu předem určených sad se stejným rozvržením nebo dokonce jednotlivých objektů z různých sad. Vaše videa budou skutečně "vaše" ve všech detailech, od dat až po jejich grafické rozložení.

SmartyManager

SmartyManager

Analýza videa

Video z celé relace, po stažení na vašem PC, je nyní možné rozdělit - s jednoduchým kliknutím - do jednotlivých videí každého kole: abyste mohli současně sledovat dva z nich a zkontrolovat, kde jste byli rychlejší nebo pomalejší. Stejná operace může být provedena s libovolným videem SmartyCam GP HD zaznamenaným na stejné trati: budete schopni porovnat své nejlepší kolo se svými přáteli.

RaceStudio3

RaceStudio3

AiM LearnFast E-training Series
Check out how to use Race Studio 3

Configuration: Part 1 - Part 2

DOWNLOAD RS3

Přímé připojení CAN ECU

Nová SmartyCam GP HD byla navržena integraci přímé napojení na CAN-bus řady ECU a umožní využít CAN-bus komunikačními protokoly zahrnuté v naší oficiální databázi, Tato nová funkce byla navržena zejména pro vozidla, jako jsou automobily typu Formule nebo závodní motocykly, kde je k dispozici minimální prostor, který je k dispozici. Tato databáze je specifická a postupně se nabídka rozšiřuje.

Koaxiální kabel

se specializovaným připojením. Zavedli jsme nové řešení, abychom zajistili, že všechna spojení budou silnější a chráněna před elektromagnetickým šumem.

Integrovaný rozbočovač CAN-bus AiM

SmartyCam GP HD má nyní 4 konektory , jeden zcela určený pro kameru s objektivem, jeden pro ECU-MIC, jeden pro připojení modulu GPS08,a další, který můžete použít k přidání rozšíření, které budete potřebovat.

Nyní kompatibilní s modulem GPS08

Automatické spuštění a zastavení

Jste na startovním roštu, připraveni na sprint, váš adrenalin dosáhne vrcholu: poslední věc, na kterou se můžete obávat, je ... zapnutí fotoaparátu. Máte další starosti.

Přepínač Zap / Vyp

To je důvod, proč lze SmartyCam GP HD automaticky zapnout / vypnout přístrojem, ke kterému je připojen:
jednoduše rozhodněte, po jaké době nečinnosti bude kamera vypnutá. Obě operace lze také provést pomocí klávesnice, pokud chcete.

Záznam

Nahrávání lze také spustit / zastavit automaticky nebo pomocí klávesnice: fotoaparát zahájí nahrávání při překročení prahu rychlosti nebo otáček RPM. Jednoduše rozhodnete, jak dlouho po poklesu pod vybraný práh bude video automaticky zastaveno.

Žádný "wave effect" se snímačem CMOS a lepší kvalita obrazu.

Motor způsobuje vibrace, které nejsou dobré pro nahrávání videa. Už nikdy nebudete mít pocit, že vidíte "vlnový efekt" při pohledu na videoklipy. SmartyCam GP HD byl navržen pro takové prostředí a pro ty vibrace. "Vlnový efekt" je minulostí.

wave effect wave effect
Wave effect se standardní akční kamerou Video snímek od SmartyCam GP HD

Nový snímač CMOS výrazně zlepšuje kvalitu obrazu v podmínkách s nízkým jasem a snižuje "šum" na minimum.

Kvalitu obrazu

Snímač CMOS globálního závěru

Na rozdíl od obecných víceúčelových kamer byl SmartyCam GP HD navržen tak, aby se vyhnul problému zkreslení obrazu díky inovativnímu snímači CMOS Global Shutter. Závěrka kamery zachytí celý snímek současně, nikoliv "pixel pixelů" jako tradiční senzory. Výsledkem je, že snímky jsou zachyceny najednou a nejsou ovlivněny vibracemi, ke kterým dochází na závodním vozidle, které vytvářejí takzvaný "vlnový efekt".

Kvalitu obrazu

Vlastní čočky určené pro motorsporty

Generické akční kamery jsou navrženy tak, aby zaznamenávaly videa v mnoha různých situacích, jako je lyžování nebo surfování, ale v motorsportu mají tendenci zaznamenávat zavádějící videa. Tyto kamery narazí na výhled dopředu: když jsou na trati, rohy prostě zmizí.

Když chcete zkontrolovat váš výkon na trati, jsou tato videa zbytečná, protože jsou obrazy zkresleny. Kamera SmartyCam GP HD je kamera určena pro motorsporty a objektivy jsou speciálně navrženy tak, aby nedošlo ke zkreslení.

Objektivy jsou k dispozici ve dvou verzích:
Objektivy

Úzký HFOV objektiv

Narrow (úzký) HFOV objektiv (67°) je výhodný pro uzavřenou kabinu auta.

Široký HFOV objektiv

Wide (široký) HFOV objektiv (84°), je specifický pro otevřené vozy bez střechy, formule, motokáry, kde je možné mít dostatečný a široký výhled na trat a neexistuje riziko černých rámečků.

Širokoúhlý TFT displej

Široký displej SmartyCam GP HD 240x320 pixelů TFT umožňuje snadnou instalaci a zaměřování.

Vysoce kvalitní soubory s malým rozměrem

Soutěž HD kamer je zaměřena na nejvyšší pixelové číslo. Výsledkem je, že jejich video soubory jsou příliš velké, přičemž je příliš mnoho paměti. Videoklipy SmartyCam GP HD mají stejnou kvalitu jako ostatní HD kamery, ale jejich soubory jsou menší, protože parametry kompresního systému H264 byly optimalizovány tak, aby dokázaly dokonalou rovnováhu mezi kvalitou videa a velikostí souboru.

Můžete si vybrat mezi třemi úrovněmi kvality videa: jednohodinová nahrávka trvá 4 GB (vysoká kvalita), 2 GB (normální) nebo 1,5 GB (nízká). Soubory jsou uloženy na kartách SD: díky současným kartám SD dosahujícím kapacitu 128 GB můžete nahrávat více než 30 hodin vysoce kvalitních videí bez změny karty.

Navrženo tak, aby odolávalo extrémním pracovním podmínkám na trati

Křehké věci mají špatný život na trati. Palubní kamera určená pro motorsporty musí zaručit vysokou odolnost proti extrémním pracovním podmínkám typickým pro závodní dráhu a proti nejnepříznivějšímu počasí, jako jsou: silné a prodloužené vibrace, bouře, nepřetržitý déšť a extrémní vysoké a nízké teploty. To je důvod, proč SmartyCam GP HD je vyroben z hliníkových dílů, stejně jako mnoho automobilových dílů.

Palubní kamera

Kompaktní, praktické a snadno instalovatelné

Malá velikost objektivu (24 x 48,2 mm) a nízká hmotnost (pouhých 45 g) činí SmartyCam GP HD snadnou pro instalací uvnitř i vně Vašeho auta / na motocyklu. Pro snadnější instalaci je k dispozici široká škála konzol.

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.