0 0

AiM MXL2

Produktové číslo: X18MXL2GPS130

Barevný, vysocekontrastní LCD logger vyvinut pro závodní účely.

Skladem - ihned k odeslání!

MXL2 je barevný, vysocekontrastní LCD logger vyvinut pro závodní účely. Je plně přizpůsobivý všem přáním zákazníka.

Data mohou do MXL 2 přicházet z celé škály zdrojů: z řídící jednotky (ECU), interního akcelerometru a gyroskopu, GPS modulu, který je součástí balení, z analogových a digitálních vstupů, z externích snímačů, nebo také z předem nadefinovaných matematických kanálů.

Nastavení alarmů:

(např. Teplota vody nižší než 50° -> bliká červená dioda č.1)

Dále je možnost nastavit chování diod alarmů: frekvenci blikání, nebo se může také objevit zpráva (např. engine problem).

Ukazatelé řazení:

MXL 2 umožňuje zcela libovolně nastavit ukazatele pro řazení.

Analýza dat:

MXL 2 nabízí plnohodnotnou telemetrii z Vaší jízdy. Analýza se provádí pomocí softwaru, který naleznete na CD (součást balení). Všechny parametry je možno promítnout do grafu a následně analyzovat. Se všemi daty z řídící jednotky o motoru, brzd, teplot, % otevření plynu, GPS pozici na trati a dalšími údaji dokážete zjistit informace, které Vám doposud unikají. Každý si najde potřebné informace- mechanik potřebuje znát údaje o vozidle během jízdy k ideálnímu nastavení, jezdec jistě ocení stopu jízdy. To vše vede k razantnímu zrychlení.

WiFi připojení:

MXL 2 umožňuje pomocí WiFi stahovat data, konfigurovat, nebo také online sledovat data.

Nastavení obrazovek:

Pomocí nového softwaru RaceStudio 3 lze nastavit libovolně obrazovky na MXL 2.

Konektory pro motosport:

Speciální konektory pro motosport se nachází na zadní straně přístroje.

RaceStudio3

Race Studio 3 je zcela nový software pro novou generaci přístrojů (MXL2, MXG).

Slouží pro nastavení konfigurací přístroje, nahrávání dat a analýzu dat pro všechny budoucí přístroje AIM. Postupem času nahradí RaceStudio2,který funguje již 15 let.

Založen na zcela odlišné a více flexibilní struktuře, je stále ve vývoji; nějaké vlastnosti musí být ještě dovyvinuty, takže nyní stále spolupracuje s RaceStudio2. Chystáme se aktualizovat RaceStudio3 velmi často. Proto, prosím, nezapomeňte pravidelně sledovat stránky: www.aim-sportline.com

Kabeláž

Cablaggio_MXL2_101_eng.pdf

Rádi vás budeme informovat o změně ceny tohoto produktu, respektive když se dostane na cenu, za kterou jste ochotni produkt koupit.

Ověřovací kód
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.